Rolety czy żaluzje ??

Rolety czy żaluzje ??

Hejka.
Być może ktoś z Was postanowił zastosować u siebie rolety dzień i noc? Moja żona naciska na takie rozwiązanie, natomiast chciałbym poznać czy nie ma ono jakichkolwiek wad? :)

ciiii2323

Posty: 14

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie właściwym rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, albowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w niezwykle atrakcyjnej cenie :)

Nimert56

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, ale po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, iż nie ulegają łatwo zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich często czyścić.

21gregorek

Posty: 10

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, natomiast do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

vokalek

Posty: 14

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” często miałem wrażenie, że ktoś wpatruje się w moje okno. Problem rozwiązały rolety dzień i noc, które pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

Gruba_rrr

Posty: 18

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z jakich mogłem wybierać, ale się udało.

mokwas

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Po pozyskaniu nie mam wątpliwości, że rolety dzień i noc okazały się trafnym wyborem. Spełniły wszystkie moje oczekiwania względem tego produktu. Mogę w ciągu dnia zadbać o prywatność jednocześnie nie unikając dopływu światła do pomieszczeń w moim domu. Mogę polecić ofertę sklepu http://www.studio-dekor.pl, z jakiego skorzystałem.

Bezi22

Posty: 17

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, ale do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

adam_rudas

Posty: 16