projektowanie ogrodów łódź, poleci ktoś ?

projektowanie ogrodów łódź, poleci ktoś ?

Witam. Pomyślałam, iż usługa projektowania ogrodów będzie lepsza niż na własną rękę wymyślanie. Jeśli znacie lub nawet korzystacie z takich usług w Łodzi, dajcie znać. Pięknie dziękuję za każdą odpowiedź :)

dobres34

Posty: 5

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

juron

Posty: 15

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w idealne ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, iż w Łodzi mamy sporo firm, które mają niezmiernie idealne opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

345_14

Posty: 7

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

raptofil

Posty: 15

 
Jeżeli zależy wam na naprawdę fachowych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

xacti

Posty: 7

 
Projektowanie ogrodów to teraz bardzo atrakcyjna usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, przede wszystkim jeżeli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu należałoby zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

Bienkus

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, iż wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej iż mnie nie ma wiele czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, iż wszystko zostanie wykonywane dobrze i na czas oraz sumiennie.

Serduszko4

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym bardziej że mnie nie ma sporo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane dobrze i na czas oraz sumiennie.

namok

Posty: 7