bhp, gdzie szukać ?

bhp, gdzie szukać ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bo widziałem, iż nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

ARTyMM

Posty: 6

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bowiem firm, jakie przy kopalniach pracują jest niezmiernie wiele. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Jasio234

Posty: 6

 
Bez kłopotów można odszukać szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm niezmiernie sporo i jeżeli tylko chcesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Jasio234

Posty: 2

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Bączeak

Posty: 14

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Potem jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

Jasio234

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to naprawdę bardzo uważnie.

Grabow12

Posty: 4

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

benia

Posty: 3

 
Na śląsku przykładamy dużo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, wobec tego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

QQrydza

Posty: 10

 
Nie wszyscy wiedzą, iż szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

CHatka-eKo

Posty: 4