problem ze skórą skłonną do przebaarwień

problem ze skórą skłonną do przebaarwień

Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić, czego na co dzień używacie? Szukam inspiracji, bo wymieniam raz na jakiś czas marki, z których korzystam.

Nikuś23

Posty: 1

 
Retinol przydaje się najbardziej przy pielęgnacji cery tłustej, właściwie nie ma żadnych skutków ubocznych, a przy regularnym stosowaniu konserwujesz się, jak to starsze pokolenia mówiły.

Grabow12

Posty: 3

 
Miałam trochę przebarwień. Opalanie regularne nawet nic nie pomogło, bo później wszystko wracało do poprzedniego stanu. W końcu zdecydowałam się na rozszerzenie kosmetyczki o https://e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Multi-Brightening-Face-Booster-rozjasnianie%2C-depigmentacja-/1291 i o dziwo booster najlepiej pomógł, bo plamy pigmentowe poznikały z czasem, wyrównały mi się kolory na twarzy. Właściwie teraz tylko pod światło, pod szczególnym kątem widzę jakieś zmiany. Tak w zwykłym życiu to w ogóle.

Sohinyh

Posty: 2

 
Z wygładzaniem kolorytu warto uważać, bo później jesteś jednak przywiązana do jednego preparatu. Z drugiej strony, jeżeli terapia dermatologiczna nie działa to trzeba właśnie kombinować z innowacyjnymi seriami kosmetyków.

pawel253

Posty: 3

 
Śluz ślimaka używałam, ale z czasem przerzuciłam się na linię kwasową, bo mają własną i to dość popularną. Nawet kilka rekomendacji widziałam u popularnych influencerek i na kilku merytorycznych blogach o kosmetologii, które z dużym zaangażowaniem śledzę.

Szozi

Posty: 14

 
Używałam przez dłuższy czas samych witamin do pielęgnacji twarzy, głównie witaminy A i C zimą. Świetna sprawa, w formie maści można ogarnąć i używać przez długi, długi czas. Polecam podobne podejście, a nie tylko kosmetyki bezpośrednio.

Grabow12

Posty: 4

 
Używam kosmetyków, w których retinol łączy się z różnymi olejami i znacznie lepiej się rozprowadza taki preparat po skórze. Podpowiedziała mi to kiedyś znajoma kosmetyczka, dlatego odbijam.

saradonin

Posty: 6

 
Im bardziej egzotyczne oleje w kosmetykach, tym z reguły lepiej, bo skóra w naszym klimacie musi się do czegoś nowego przyzwyczaić, a to zajmuje nieco więcej czasu. Przez to kosmetyk dłużej działa.

090913123

Posty: 4