tanie podzespoły komputerowe kup online

tanie podzespoły komputerowe kup online

Muszę gdzieś znaleźć tanio kartę pamięci SDHC 16 giga...jaki sklep polecacie sprawdzić? Gdzie mają dużo asortymentu?

Pendrzeec

Posty: 11

 
Witam. Mnie się zdaje, że takie artykuły to może lepiej poszukać w stacjonarnym sklepie gdzieś u siebie w mieście. Zawsze to Ci doradzą na miejscu jakoś może lepiej. Pzdr.

phonik

Posty: 22

 
Jakiś czas temu zakładałem podobny wątek w sumie. Parę osób mi odpisało, ale jak sprawdziłem te ich sklepy to nic dla siebie nie znalazłem..ciągle szukam.

Karmeltek

Posty: 20

 
Jest parę fajnych sklepów z elektroniką tego typu. Najlepiej to skorzystać z jakiejś porównywarki cen i sprawdzić gdzie aktualnie dana rzecz jest korzystniej. Dobrego dnia!

adam_rudas

Posty: 16

 
Jeszcze mi się nie zdarzyło zamawiać takich akcesoriów przez internet, także kiepski ze mnie będzie polecacz ;P niech się inni wypowiedzą. Pozdrawiam.

Olipet56

Posty: 15

 
Kusi mnie, żeby sobie zainwestować w procesor 8 rdzeni na Socket AM3+ ze stronki www.itpromo.pl. Jeszcze się zastanawiam i liczę kasę ;)) Mają tu zresztą też dużo innych fajnych podzespołów, jest z czego wybierać. Warto zajrzeć.

xacti

Posty: 17

 
Ja to nie wiem, ale z kumplem pogadam, on ma swój sklep z elektroniką, podzespołami do komputerów, dość szeroki asortyment, tyle że sprzedaje stacjonarnie, ale może coś wie o sklepach online tego typu...

hIMMM

Posty: 13

 
No hej. Mam w planie zakup procesora nowego i się też rozglądam za takim sklepem. Już parę przejrzałem, ale ceny raczej nie powalają, więc szukam i pytam dalej... ;>

dobryrd

Posty: 13