koraliki online

koraliki online

Mam pytanie do rękodzielników i rękodzielniczek ;-) Jakie znacie pewne sklepy z elementami do tworzenia biżuterii?? Musiałabym też zainwestować w kilka podstawowych narzędzi. Gdzie poszukać?

Laleczk23

Posty: 10

 
Hej. Chciałabym coś doradzić, ale akurat tutaj to moje rozeznanie jest mizerniutkie ;P Mogłabym popytać ewentualnie znajomych przez FB, ale wątpię, że ktoś coś będzie wiedział.

irek1981

Posty: 19

 
Dobre doświadczenia mam za sklepem New Craft, oni dbają o jakość wyrobów przede wszystkim, także chińszczyzny tutaj nie uświadczysz, a przy tym nie jest też jakoś drogo. Zwłaszcza korali mają bardzo dużo, różnego typu kryształków i pereł nie brakuje. Zobacz sobie na stronie www.newcraft.eu jest wszystko opisane. Pozdrawiam.

Iunae_Milt

Posty: 16

 
Ja to szukam białych pereł, bo mam kilka pomysłów jakby je fajnie wykorzystać przy naszyjniku. Jak już znajdę i skończę swoje dzieło to na pewno je wam tutaj pokażę ;-)

slawa2

Posty: 10

 
Powiem Ci, że mam podobny problem. Ostatnio kupiłam bigle w jednym sklepie online to jak do mnie dotarły to się płakać chciało tylko...chińszczyzna czystej wody ;/

gregBard

Posty: 22

 
Nie wiem co CI tu podpowiedzieć, bo ja mam przeżycia z dostawcami niekoniecznie udane ;P Chętnie bym znalazła jakiś fajny i nie za drogi sklep, ale nie jest lekko. Brakuje takich miejsc.

dziubasekk

Posty: 16