zegarki dla niej Białystok

zegarki dla niej Białystok

Obrączki po ile średnio chodzą? Gdzie można je dostać w miarę niedrogo? Wśród tylu weselnych kosztów, to dobrze by było chociaż na obrączkach lekko oszczędzić ;/

codePerformance

Posty: 8

 
Kurczę najgorzej że ja to się w ogóle nie znam na biżuterii, a jakiś pierścionek na zaręczyny przydałoby się mieć w zanadrzu..co nie?:D Chyba, że jest jakaś alternatywa o której nie wiem?

norca

Posty: 17

 
Jeszcze kupowanie pierścionka zaręczynowego i obrączek przede mną ;P Ale kolczyki już mi się zdarzyło raz kupować mojej dziewczynie. Fajne, w formie serduszek znalazłem na portalu www.markobizuteria.pl. Ale kupowałem na miejscu w ich sklepie w Białymstoku, wolałem jednak sprawdzić jak biżuteria wygląda na żywo i wcale się dużo nie różniła od efektu na zdjęciu. Polecam ich!

karmelaniolek

Posty: 18

 
Mnie męczy żona żebym jej nowe kolczyki kupił, także sam teraz się rozglądam za jakimś jubilerem. W sumie to pokazywała mi ostatnio w necie jakie wzory ją interesują, ale nic z tego nie zapamiętałem :PP Jakieś złote, tyle wiem. I drogie...

MsIp

Posty: 20

 
Ja to jestem z tych kobiet co bardziej niż złoto lubią srebrną biżuterię. Zdecydowanie mi po prostu ten kolor bardziej pasuje do certy, urody w ogóle. Także mój chłopak ma ze mną dobrze, bo srebro jednak dużo tańsze ;))

sgemino

Posty: 13

 
Ja bym chętnie zamówiła kolczyki przez internet, ale trochę się boję. A co jeśli się zgubią, to jest jakoś ubezpieczone na czas transportu? Macie doświadczenia w przypadku kupowania biżuterii internetowo?

roudee

Posty: 9