doradca kredytowy lublin, gdzie szukać ?

doradca kredytowy lublin, gdzie szukać ?

Jak to dzisiaj jest z kredytami hipotecznymi w Lublinie? Łatwo można dostać czy trzeba się mocno starać?

Hunka

Posty: 3

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wówczas można się nim interesować.

Spirek

Posty: 13

 
Według mnie, jeśli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bo to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, jaką najlepszą.

Klara323

Posty: 5

 
Jeżeli biorę jakikolwiek kredyt to zawsze pomaga mi doradca finansowy z Lublina. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Dla mnie to najniezwyklej zaufana osoba.

Grabow12

Posty: 4

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

Suit

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem niezmiernie zaspokojony.

Rimano

Posty: 16

 
Szkoda, że w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na lepsze, a szkoda.

Jasio234

Posty: 5

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, iż są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, iż w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeżeli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

tajWoj

Posty: 13

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem oczywiście z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, bo jest o wiele bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

Black_Riot

Posty: 8

 
Mnie zaskoczyło to, iż doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, iż jeżeli my weźmiemy kredyt to wówczas bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, zatem pożądane byłoby pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

CHatka-eKo

Posty: 4