Doradca finansowy - Lubin

Doradca finansowy - Lubin

Doradca kredytowy z doświadczeniem jest mi potrzebny, podpowiecie kogoś? Kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń na 200 tysięcy jest mi potrzebny i nie wiem na co się zdecydować.

21gregorek

Posty: 12

 
Ja to przed wrześniem załatwiałam pożyczkę na tysiąc złotych, bo dzieciom trzeba było wyprawkę kupić szkolną. I tak praktycznie mam co roku ;PP A ponoć podręcznik do 1 klasy był darmowy i co z tego? ;-)

zoferek

Posty: 16

 
Powiem Ci, że ja jako pracownik zatrudniony w KGHM-ie mogę liczyć bardzo fajne warunki kredytowania na ten moment. Oprocentowanie jest takie niskie, że raty mam dosłownie groszowe. Chodzi tutaj o to, że pracuję w tzw. zakładzie obniżonego ryzyka. Pod to podpadają też wszystkie służby mundurowe, pracownicy oświaty, praktycznie wszystkich hipermarketów itd. Chodzi o duże firmy, które będą istnieć zawsze. Taki kredyt z niską prowizją banku i minimalnym ubezpieczeniu pomogli mi załatwić doradcy z portalu www.kredytytotu.pl. Ich mogę polecić. Pomagają w przypadku naprawdę dużych sum.

norca

Posty: 17

 
Takich dobrych doradców kredytowych, naprawdę niezależnych to ze świecą szukać. Jak coś to trzeba sprawdzić takich ludzi dość gruntownie – jakie mają doświadczenie, certyfikaty, gdzie pracowali wcześniej itd.

12erBis

Posty: 19

 
MI z tyłu głowy siedzi, że będziemy musieli prędzej czy później z żoną wziąć hipotekę, bo na wynajmie to zbyt długo nie zajedziemy. Ale tak mi się nie chce tego wszystkiego załatwiać. Wolałbym żeby ktoś się tymi formalnościami zajął za mnie..

Fajae

Posty: 16

 
Ostatnio to mi chodzi po głowie kredyt na jakiś wyjazd urlopowy. Myślę o ciepłych krajach. Robi się zimno, a ja jestem zdecydowanie ciepłolubny...więc może Egipt w styczniu? Ciekawe ile to będzie kosztować..

okrzemek

Posty: 16

 
Ja jestem już pod koniec spłacania kredytu za wesele syna, także za jakiś czas będę wolny ! ;) W sumie szybko minęło, kredyt brałem na 2 lata, zleciało jak z bicza.

karmelaniolek

Posty: 18

 
Kredytów jest sporo, ale trzeba ostrożnie wybierać, żeby się nie naciąć. Moja koleżanka jakiś czas temu pracowała w firmie, która niezależnie doradzała w kwestii wyboru oferty kredytowej, ale nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje. Postaram się dowiedzieć.

ja2210

Posty: 16

 
Rozglądam się też za kredytem. Chodzi mi pieniądze na rozwój gabinetu stomatologicznego. Jest kilka urządzeń do dokupienia, przydałaby się kamerka do przeglądów itd.

bezi2

Posty: 18

 
Ciekawe jakie oprocentowanie można optymalnie wynegocjować w przypadku kredytu na 100 tyś na inwestycje w firmie? Ktoś wie? Wiem, że istnieje szansa żeby dostać jakieś wsparcie unijne w przypadku takiego kredytowania...ciekawie.

Felekkk2

Posty: 14